Mesaj gönder

Tüm müşterilerin Güçlü ve sağlıklı bir vücut oluşturmasına yardımcı olun.

Ev
Ürün:% s
Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd

Tüm ürünler
Ben sohbet şimdi
ürün geldi ve memnun kaldım

—— ABD konumundan Kevin

Çok iyi kalite

—— Kıbrıs konumundan Sotiris

Jason çok yardımcı oldu ve yavaş bir başlangıç ​​yaptığımızı anladı ama sonunda mükemmel bir iş çıkardık ve çok teşekkür ederim.

—— İngiltere konumundan James

Hızlı ve hızlı kargo ve harika iletişim.!! Ürünü test ediyorum ama şu ana kadar hepsi yasal görünüyor ve tekrar kullanacak.

—— Avustralya konumundan Joao

Baştan sona tedarikçi, yolun her adımında beni güncel tuttu, harika hizmet, harika ürün ve son derece profesyonel hizmet. Gelecekteki alışverişlerimde kesinlikle bu şirketi tekrar kullanacağım.

—— ABD konumundan John

Tedarikçi hizmeti: Çok MemnunZamanında Sevkiyat: Çok Memnunİyi kalite

—— Almanya konumundan Jason William

Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd

1 2 3 4
Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd
şirket Fabrika laboratuvarlar sertifikalar
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Jeujon
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 10,000,000-50,000,000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 90% - 100%

Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd, Çin'in Shannxi Eyaleti, Xi'an Şehrinde yer almaktadır.Şimdi hem İlaç hem de yüksek teknoloji kimyasalları alanında lider araştırmacı ve en büyük üreticilerden biridir.Jeujon Araştırma, Üretim, Süreç ve Satış konularında uzmanlaşmıştır.Güçlü araştırma gücü, modern yönetim sistemi ve yüksek kaliteli pazarlama ekibi nedeniyle mutlak avantajımız var.Araştırma ekibimizde 20 uzman bulunmaktadır.İnovasyonda ısrar ediyoruz ve yüksek kaliteli ürünler üretiyoruz.Ve GMP standart atölyemiz ve komple paslanmaz ekstraksiyon ekipmanımız var.

 

Üstün ürün kalitesi, saflaştırma, kurutma ve paketleme prosedürleri dahilinde 300.000 seviyeli klima temizleme sistemi ile garanti edilmektedir.30 kişiden fazla 2 satış departmanımız var ve ürünlerimizi tüm dünyaya satıyoruz.Ayrıca kalite kontrolü için güçlü profesyonel araştırma ve geliştirme ekibimiz, yetenekli personelimiz ve tam donanımlı laboratuvarımız var.Jeujon'da HPLC, GC, Spektrofotometre, AAS, Polarimetre, Otomatik titratörler, BOD İnkübatörleri, COD İnkübatörleri, Erime noktası aparatı ve benzeri gibi çeşitli Tespit Cihazları bulunmaktadır.

 

Ürünlerimiz ağırlıklı olarak hem Çin'de hem de Avrupa, ABD, Rusya, Kanada, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri, Tayland ve benzeri gibi yurtdışındaki eczane şirketlerine ve sağlık şirketlerine satılmaktadır.Müşterinin ihtiyaçları için OEM hizmeti de verilmektedir.Yeni ürün üretiminde iyi bir planınız varsa ancak laboratuvar cihazı ve insan kaynağı eksikliğiniz varsa bu sorunu sizin için çözmekten mutluluk duyarız.Şirketimizin işi, Dürüst, Güvenilir, Sürekli Öteye Geçmek ve Karşılıklı Kazanmak için dayanmaktadır.İçtenlikle hem yurtiçinden hem de yurtdışından arkadaşlarla değişimleri ve işbirliğini güçlendirmeyi umuyoruz.

İletişim bilgileri
Shaanxi Jeujon Bio-Tech Ltd

İlgili kişi: jason

Tel: +86 17792557883

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin