Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerBoldenona Muscle Pharma

Sıvı Boldenona Kas İlaçları Steroidler Yağ Ekipozu EQ Boldenon Undesilenat

Ben sohbet şimdi

Sıvı Boldenona Kas İlaçları Steroidler Yağ Ekipozu EQ Boldenon Undesilenat

Çin Sıvı Boldenona Kas İlaçları Steroidler Yağ Ekipozu EQ Boldenon Undesilenat Tedarikçi
Sıvı Boldenona Kas İlaçları Steroidler Yağ Ekipozu EQ Boldenon Undesilenat Tedarikçi Sıvı Boldenona Kas İlaçları Steroidler Yağ Ekipozu EQ Boldenon Undesilenat Tedarikçi

Büyük resim :  Sıvı Boldenona Kas İlaçları Steroidler Yağ Ekipozu EQ Boldenon Undesilenat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: CZG
Sertifika: GMP,SGS
Model numarası: ST27

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 gram fiberin, 100pills
Fiyat: USD 3usd/gram
Ambalaj bilgileri: İsteğiniz veya Alüminyum plastik torbalarınız gibi
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan 1-3 gün sonra
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, L / C Bitcoin
Yetenek temini: Aylık 1000 kutular
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Adı: Boldenone Undesilenate MF: C20H32OS
Renk: Beyaz CA'LARI: 4267-80-5
MOQ: 1vial SEVK İRSALİYESİ: EMS, Hava posta, Fedex, DHL, UPS
mağaza: Serin ve kuru bir yerde Raf ömrü: 2 Yıl
Kullanım: vücut geliştirme Nakliye süresi: 7-12 gün
Formu: toz veya haplar
Vurgulamak:

muscle gain steroids

,

nandrolone decanoate powder

CAS 13103-34-9 sıvı steroid yağları Equipoise EQ

Boldenon Undeşilenat

Ürün Açıklaması

Boldenone Undecylenate Detay:
Alias: EQ
CAS Kimliği: 13103-34-9
Saflık: HPLC ile% 99.28
Yoğunluk: 1.055g / cm3
Çözünürlük: Neredeyse suda çözünmez, bitkisel yağda çözünebilir.
Görünüş: Sarımsı yağlı sıvı.
Etkili Doz: 150 - 300 mg / hafta. Equipoise atışları genellikle haftada iki kez yapılır.
Yığın Bilgisi: Anadrol, Dianabol veya Sostanon 250 ile yığınlamak için Trenbolone veya Winstrol ile güçlendirilmiş kas sertliği


Boldenon Undesilenat Dozu

Erkekler İçin Önerilen Dozaj
Ortalama doz haftada 400-600mgs, ancak bisiklet yardımcıları kullanıldığı sürece çocuklar haftada 1000mgs'e kadar çıktığını gördüm.
Kadınlara Önerilen Dozaj
Ortalama doz haftada 25-50mgs, ancak çok dikkatli olmalısınız. Eğer rahatsız hissediyorsanız, EQ'yi veya daha düşük dozları kesiniz.


Ham Ekipoz / Boldenon Undecylenate Nedir?
Oda sıcaklığında, equipoise / boldenone undecylenate hammaddesi, ham tozlar yerine yağlı sıvı haldedir. Bitmiş yağ formu ile uğraşmayın lütfen. Aynen böyle:

Boldenone Undecylenate (Ekipoitre)

Boldenone undecylenate, Equipoise'daki etken maddenin kimyasal adıdır.

Diğer Steroidlerle Eşpolip Oluşan Boldenon, benzer anabolik etkiyi koruyarak ve aromatize steroidin gerekli bir miktarını temin ederken, daha düşük bir trenbolon dozuna izin vermek için, trenbolone ile kombinasyon halinde, birkaç ilginç yolla kullanılabilir.

Kendiliğinden reçete edilen HRT'de Boldenone Undecylenate, testosteron yerine Masteron veya Primobolan ile kombine edilebilir. Avantaj DHT'nin üretiminin azalması olabilir. Bununla birlikte, bu kullanımların henüz keşfedilmemiş olması gerekir.

Boldenone Undecylenate Kullanımı ve Yığınlama.
Her ne kadar çok daha uzun süre aktif kalsa da, equipoise en az haftada bir kez atletler tarafından enjekte edilir. Erkeklerde en çok haftada 200-400 mg (4-8 ml, 50 mg versiyon), kadınlarda haftada 50-75 mg dozda kullanılır. 25mg versiyonun mevcut tek ürün olması durumunda, enjeksiyon hacmi oldukça rahatsız olabilir. Rahatsızlığı azaltmak için doz şeması daha da bölünebilir, belki de her gün enjeksiyon yapılır. Enjeksiyon bölgelerini düzenli olarak döndürmek, tahriş veya enfeksiyon önlemek için dikkatli olunmalıdır. Bir bölgede çok büyük bir yağ hacmi püskürtülürse cerrahi drenaj gerektiren bir apse oluşabilir. Böyle bir sorundan kaçınmak için, sporcular her enjeksiyonu genellikle 3 ml olarak sınırlarlar ve her siteyi haftada bir defadan fazla, tercihen her hafta tekrar kullanırlar. Boldenone Undecylenate ile, sadece gluteus değil aynı zamanda bir enjeksiyon bölgesi için dış baldırlar da gerekebilir. Tabii ki 25mg ve 50mg dozajlı ürünlerle ilgili tüm problemler, bu steroidin yeni 100 mg'sı ve 200 mg / ml'lik sürümleri ile ortadan kaldırılmıştır; bu da kullanıcıya daha fazla dozajda özgürlük ve enjeksiyon konforu sunar.

Boldenone undecylenate (Equipoise) - Ortak Östrojen Yüzleri Nadirdir.
Boldenone Undecylenate ile ilişkili yan etkiler genellikle hafiftir. Boldenonun yapısı östrojene dönüşmesine izin verir, ancak öyle yapmak için son derece yüksek bir yakınlığa sahip değildir. Bunu denemek ve ölçmek için, aromatizasyon çalışmalarına bakabiliriz; bu da, östrojen dönüşüm oranının, testosteronların kabaca yarısı kadar olacağını önermektedir. Bu nedenle, bu ilacın göze çarpan miktarda su tutma eğilimi Deca-Durabolin ile (yaklaşık 20 ° / dönüşümle) biraz yüksek olabilir, ancak Testosteron gibi daha kuvvetli bir ajan ile beklenenden çok daha düşüktür . Bir kimsenin bu maddeyi kullanırken olduğu gibi östrojenle ilgili bir yan etki yaratma şansı hala mevcut olsa da, orta bir dozaj seviyesinde alındığında yaygın bir sorun değildir. Jinekomasti teorik olarak endişe konusu olabilir, ancak genellikle yalnızca çok hassas bireylerle veya (tekrar) dozda yüksek riske maruz kalanlarla beslenir. Östrojenik etkiler zahmetli hale gelirse, Nolvadex ve / veya Proviron ilavesi, döngüyü elbette daha tolere edilebilir kılmalıdır. Cytadren veya Arimidex gibi bir antiaromataz daha kuvvetli seçenekler olur, ancak muhtemelen hafif bir ilaca sahip olduğu belirtilmemelidir.

Boldenone undecylenate veya Equipoise, özellikle de güçlü bir anabolik ve orta derecedeki androjenik özelliklere sahip olan testosteronun bir türevidir. Undesilenat ester, ilacın aktivitesini büyük ölçüde uzatır (undesilenat ester, dekanoattan sadece bir karbon atomudur), böylece klinik enjeksiyonların her üç veya dört haftada bir tekrarlanması gerekecektir. Veteriner hekimlikte Equipoise, hayvanların yağsız vücut ağırlığı, iştah ve genel eğiliminde belirgin bir etki sergilerken atlarda en sık kullanılır. Bu bileşiğin, kırmızı kan hücresi üretimini artırmak için belirgin bir yeteneğe sahip olduğu da söylenebilir; bunun, yeni tüm anabolik / androjenik steroidlerin bir karakteristik özelliği olduğu konusunda bir karışıklık olmamalıdır. Bu ilacın olumlu özellikleri atletler tarafından büyük ölçüde takdir edilmektedir, Equipoise son yıllarda çok popüler bir enjekte edilebilir haldedir. Birçoğu tarafından daha kuvvetli, biraz daha androjenik Deca-Durabolin olduğu düşünülmektedir. Genellikle daha ucuzdur ve çoğu döngüde Deca'nın yerini alabilir, nihai sonucu büyük oranda değiştirmez.

İletişim bilgileri
ChangZhou General Imp&Exp Co,.LTD

İlgili kişi: donkonse

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)